top of page

Obecné informace

Je někdo na místě? Máte recepci?
Vše probíhá bezkontaktně, tedy nikoho z našich zaměstnanců, bez předchozí domluvy, na adrese nenajdete. Jsme k dispozici 24/7 na telefonu +420 722 986 649.
Kdy dostaneme informace o ubytování, vstupní kódy apod.?
Prvotní informace k pobytu obdržíte při potvrzení rezervace od Alfreda/Booking.com kde naleznete odkaz na online check-in. V případě, že nám budou některé informace chybět, kontaktujeme Vás na přímo. Organizační informace k pobytu s přístupovými kódy k jednotlivým apartmánům odesíláme vždy den před příjezdem. Prosíme překontrolujte si nevyžádanou poštu (spam). Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.
Je možné přijet již ráno?
Příjezd je možný až od 16:00, bohužel do té doby nejsme schopni garantovat, že pro vás bude apartmán připraven, nicméně pokud nám dáte včas vědět, uděláme maximum pro to abychom Vám vyšli vstříct.  Prosíme Vás o opuštění apartmánu do 10:00. 
Kde najdeme klíče od apartmánu?
Klíče k Vašemu apartmánu jsou připraveny v trezůrkách vedle vchodu do budovy. Vstup k apartmánu 1 a 2 se nachází v průjezdu vstupy pro apartmány 3-8 se nachází v garáži. Boxy s klíči jsou označeny jednotlivými čísly apartmánů. Otevřou se čtyřmístným kódem, který Vám zašleme den před příjezdem.

V trezoru jsou vždy dva svazky klíčů. Ten druhý, prosím, neberte, může se hodit v případě, že by se Vám první svazek ztratil.

Při odjezdu vždy vracejte svazek s klíči do správného trezoru, předem děkujeme. 
Je zde připojení k wi-fi? 
Wi-fi je k dispozici zdarma a každý apartmán má vlastní router, který je označen dle čísla apartmánu. Heslo je "Apartments".
Jak je to s parkováním?
Při vjezdu do objektu je nutné projet kovovou branou, kde zadáte číselný kód, který Vám bude zaslán po vyplnění on-line check-inu.
Poté přijedete do garáží, kde opět zadáte číselný kód, který jste obdrželi v potvrzovacím emailu. Parkovací místa jsou úzká, prostor omezený – prosím, parkujte přesně, jinak se další hosté nevejdou.
Každý apartmán má své vyhrazené místo k parkování. 

Noční klid
Prosíme Vás o ohleduplnost a dodržování nočního klidu po 22:00. 
A co děti a pejsci? 
Děti i pejsky vítáme. 
Jak pracovat s naší chytrou TV? 
Přes aplikaci "sledování TV" je možné sledovat desítky standardních programů. Televize jsou připojeny k internetu, takže je možné využít aplikací jako je YouTube nebo Netflix. 
Jsou na apartmánech dětské postýlky?
Ano, v každém apartmánu najdete složenou cestovní postýlku, je však třeba s sebou vzít matraci.
Je k dispozici kolárna? 
Ano, uzamykatelná místnost se nachází v garáži. Klíč k ní naleznete v apartmánu.
Co mám udělat s klíči, když odjíždím?
Při odjezdu vždy zamykejte apartmány a vracejte svazek s klíči do správného trezoru.
Apartmány prosíme opusťte do 10:00.
bottom of page