Obecné informace

Je někdo na místě? Máte recepci?
Vše probíhá bezkontaktně, tedy nikoho z našich zaměstnanců, bez předchozí domluvy, na adrese nenajdete. Jsme k dispozici 24/7 na telefonu +420 722 986 649.
Kdy dostaneme informace o ubytování, vstupní kódy apod.?
Prvotní informace k pobytu obdržíte při potvrzení rezervace od Alfreda/Booking.com kde naleznete odkaz na online check-in. V případě, že nám budou některé informace chybět, kontaktujeme Vás na přímo. Organizační informace k pobytu s přístupovými kódy k jednotlivým apartmánům odesíláme vždy den před příjezdem. Prosíme překontrolujte si nevyžádanou poštu (spam). Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.
Je možné přijet již ráno?
Příjezd je možný až od 16:00, bohužel do té doby nejsme schopni garantovat, že pro vás bude apartmán připraven, nicméně pokud nám dáte včas vědět, uděláme maximum pro to abychom Vám vyšli vstříct.  Prosíme Vás o opuštění apartmánu do 9:00. 
Kde najdeme klíče od apartmánu?
Klíče k Vašemu apartmánu jsou připraveny v trezůrkách vedle vchodu do budovy. Vstup k apartmánu 1 a 2 se nachází v průjezdu vstupy pro apartmány 3-8 se nachází v garáži. Boxy s klíči jsou označeny jednotlivými čísly apartmánů. Otevřou se čtyřmístným kódem, který Vám zašleme den před příjezdem.

V trezoru jsou vždy dva svazky klíčů. Ten druhý, prosím, neberte, může se hodit v případě, že by se Vám první svazek ztratil.

Při odjezdu vždy vracejte svazek s klíči do správného trezoru, předem děkujeme. 
Je zde připojení k wi-fi? 
Wi-fi je k dispozici zdarma a každý apartmán má vlastní router, který je označen dle čísla apartmánu. Heslo je "Apartments".
Jak je to s parkováním?
Při vjezdu do objektu je nutné projet kovovou branou, kde zadáte číselný kód, který Vám bude zaslán den před příjezdem. 
Před vjezdem do garáže je opět potřeba zadat stejný číselný kód. Parkovací místa jsou úzká, prostor omezený – prosím, parkujte přesně, jinak se další hosté nevejdou.

 

Našim hostům jsou k dispozici parkovací místa 1 – 6. V případě obsazenosti všech parkovacích míst je možné zaparkovat na adrese Vítězslava Nováka 1 a příjemnou procházkou se vrátit zpět do centra.

Kola je možné uschovat za plechovými neuzamykatelnými dveřmi v garáži.

Noční klid
Prosíme Vás o ohleduplnost a dodržování nočního klidu po 22:00. 
A co děti a pejsci? 
Děti i pejsky vítáme. V každém apartmánu je k dispozici cestovní dětská postýlka se slabší matrací. Pejsci mohou u nás přespat za příplatek 200Kč/pobyt - prosím kontaktujte nás. 
Jak pracovat s naší chytrou TV? 
Přes aplikaci "sledování TV" je možné sledovat desítky standardních programů. Televize jsou připojeny k internetu, takže je možné využít aplikací jako je YouTube nebo Netflix.