top of page

Tipy na výlet

wine&bike_icons_TREE.png

Znojmo je městem, které zaujme milovníky památek, dechberoucí přírody i ty, kteří nedají dopustit na kvalitní víno a skvělé jídlo. Jednoduše se jedná o místo, které vaši dovolenou promění v nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly. Pojďme si přiblížit několik zajímavých míst i vyhlášenou znojemskou restauraci.

IMG_7658.jpg
Zajímavá místa
ve Znojmě

Znojemský hrad - historická památka, kterou byste rozhodně neměli vynechat při návštěvě Znojma.

Kostel sv. Mikuláše - Pokud už vyrazíte na Znojemský hrad, naskytne se Vám nádherný výhled na kostel sv. Mikuláše.

Znojemské podzemí - unikátní systém sklepů a podzemních chodeb dlouhých téměř 27 km.

Image by Lucie Capkova
Národní park Podyjí

Obklopte se úchvatnou přírodou v národním parku Podyjí, který je jediným moravským národním parkem. Je jako stvořený pro procházky nebo projížďky na kole.

Image by Martin Katler
Vinice Šobes

Znojmo je město vína, proto byste neměli vynechat ani návštěvu některé z mnoha vinic, třeba vinici Šobes, která je jednou z nejstarších a nejznámějších viničních tratí u nás.

Gastrozážitky 

Image by Tyler Nix
BALANCE
coffee & wine

Ranní brunch, odpolední káva nebo večerní degustace vín za doprovodu příjemné zábavy zažijete v BALANCE coffee & wine. Od apartmánů v centru města je to pouze pár minut chůze. 

Image by STIL
Restaurace Tusto

Jakou restauraci si místní ani turisté nemůžou vynachválit? Navštivte oblíbenou znojemskou restauraci Tusto, ve které na vás čeká gastronomický zážitek v italském duchu.

Image by Kym Ellis
Enotéka

V Enotéce budete mít možnost ochutnat pravá moravská vína. Samoobslužný systém Vám zaručí ničím nerušenou degustaci dle Vašeho výběru.

wine&bike_icons_GRAPES.png

O Znojmě

Skvělé víno, nádherné výhledy na řeku Dyji lemovanou malebnými domky s červenými střechami, historické jádro s renesančními budovami a také tajemné podzemí se sítí chodeb a sklepů. Tak to je Znojmo – krásné historické město, které si nejlépe užijete se sklenkou dobrého vína v ruce. 

Navštivte Znojmo i vy a nechte se opojit jeho nezaměnitelnou atmosférou.

bottom of page